Halmar Manta čtverec dub sonoma

dub sonoma
15 kg
Rozkládací

• , zakoupeno v kancelar24.cz

Konferenční stolek je praktický, díky spodní desce, púsobí masivně, moc se nám líbí

• , zakoupeno v Prima židle

konferenční stolek se mi líbí ale nelíbí se mi vůbec návod na složení. Je podle mně zbytečně složitý a špatně se mi v něm orientovalo už jenom proto, že hned v prvním obrázku je chyba - (umístění kolíčků). neškodilo by , kdyby byly rozkreslené detaily montáže kotev a šroubů pro ty, kteří se skládáním nábytku nemají zkušenosti.

Výška
54 cm
Šířka
Hloubka
Barva
dub sonoma
15 kg
Rozkládací

Konferenční stolek MANTA KWADRAT je vytvořen z laminované MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Díky svým rozměrům se stolek vleze i do menších prostorů. Svým elegantním designem si tento stolek rozumí s každým interiérem. Dolní deska stolku poslouží jako úložný prostor, kam lze odložit třeba společenskou hru, časopis nebo knihu. Nosnost je 20 kg.

Rozměry:

• délka 70 cm